free site builder

FORMATIE RIETVELDSCHOOL 

ingaand vanaf januari 2020

Groep 1/2 A: Francis Hasselbach (ma/di/do/vr)

Groep 1/2 A: Maryse Trooster (woe)

Groep 1/2 B: Maryse Trooster (ma/di)                                           Groep 1/2 B: Indra Soekhoe (woe/do/vr)

Groep 1/2 C: Agnes Buijs (ma/di)

Groep 1/2 C: Madelon Toekook (woe/do/vr)

Groep 1/2 D: Leonieke Overdevest (ma/di)

Groep 1/2 D: Ingrid Treffers (woe/do/vr)

Groep 1/2 E: Lilly Schotvanger (hele week)

Groep 1/2 F: Els Maatman (ma/di/woe)

Groep 1/2 F: Olga te Lintum (do/vr)

RT/IB 1/2/3/4/5: Marjon Blankevoort (ma/di/woe)

Groep 3A: Melanie Vervoort (hele week)

Groep 3B: Lianne Termeulen (ma/di/woe)

Groep 3B: Malou van Zeben (do/vr)

Groep 3C: Jeanne Lanting (ma/di/woe/do)

Groep 3C: Donja Smit (vrij)

Groep 4A: Ineke van de Pol (ma/di)

Groep 4A: Marike van Orden (woe/do/vrij) 

Groep 4B: Ilse Sandifort (ma/di/woe)

Groep 4B: Regina Gabes (do/vrij)

Groep 4C: Ilse van Gils (ma/di/woe)

Groep 4C: Susanne Ribiero Maia (do/vr)


Muziek: Ineke van de Pol (vrij)

Administratie: Anja Kempe (ma/di/woe/do)

Concierge: Jos Koolbergen: (hele week)

LIO: Demi van der Meer (ma/di)

Groep 5A: Jacky van den Bos (ma/di)

Groep 5A: Mariska van Leeuwen (woe/do/vr)

Groep 5B: Liesbeth Keupink (ma/di/woe)

Groep 5B: Jacky van den Bos (do/vrij)

Groep 5C: Eva van Putten (hele week)

RT/IB 1/2/3/4/5: Monique van der Zalm (ma/di/woe/do)

Groep 6A: Gerda Versteeg (hele week)

Groep 6B: Iris van Heezik (hele week)

Groep 6C: Judith Hoogenboom (ma/di/woe/vrij)

Groep 6C: Tom Bijleveld (do) 

Groep 7A: Veronique Keek (ma/di/woe)

Groep 7A: Miranda Guttmann (do/vrij)

Groep 7B: Kim Brom (hele week)

Groep 7C: Suzanne van der Lelie (ma/di/woe)

Groep 7C: Marije Wingelaar (woe/do/vrij)

Groep 8A: Samantha Rietman (ma/di/woe)

Groep 8A: Shirley L├╝beck (do/vrij)

Groep 8B: Nikki Willeme (ma/di/woe/vrij)
Groep 8B: Donja Smit (do)

RT/IB 6/7/8: Cindy Braaksma (ma/di/do)


Directeur: Willem Wagenaar (ma/do/vr)

Adj. Directeur: Doreen Groot (ma/di/woe/do)

Gymnastiek/ICT: Gerben Donker (hele week)

Gymnastiek: Jan Broere (di/woe/do/vrij)

Spaans: Olga te Lintum (di)