Formatie schooljaar 2024/2025

 

groep 1/2A Nicky Appel (ma/di/woe) Regina Gabes (do/vrij)
groep 1/2B Leonieke Overdevest (ma/di) Inrgid Treffers (woe/do/vrij)
groep 1/2C Jeanne Lanting (ma/di)      Mandy Roos (woe/do/vrij)
groep 1/2D Christie Wiersma (de gehele week)  
groep 1/2E Maryse Trooster (ma/di/woe) Olga te Lintum (do/vrij)
groep 1/2F Sophie Geluk (de gehele week)  
groep 3A Richella Assendelft (de gehele week)  
groep 3B Meghan Renique (ma/di) Susanne Ribeiro (woe/do/vrij)
groep 3C Lily Schotvanger (de gehele week)  
groep 4A Desiré Skrilad (ma/di) Lilian Bader (woe/do/vrij)
groep 4B Selena van Berkel (de gehele week)  
groep 4C Anouk Joren (ma/di/woe) Laura Mes (do/vrij)
groep 5A Marike van Orden (ma/di/woe) Gerda Versteeg (do/vrij)
groep 5B Jessie Lourenberg (de gehele week)  
groep 5C Anouk Klompmaker (de gehele week)  
groep 6A Eva Schreuder (de gehele week)  
groep 6B Jacky van de Bos( ma/di) Meghan Renique (woe/do/vrij)
groep 6C Eva van Putten (ma) Isa Schoen (di/woe/do/vrij)
groep 7A Mariska van Leeuwen (ma/di) Eva van Putten (woe/do/vrij)
groep 7B Demi van der Meer (de gehele week)  
groep 7C Samantha Rietman (ma/di/woe) Silène Eckhart (do/vrij)
groep 8A Kelsey Treur (de gehele week)  
groep 8B Kim Brom (ma/di/woe) Tom Bijleveld (do/vrij)
groep 8C Suzanne van der Lelie (ma/di) Miranda Guttmann (woe/do/vrij)
Leerling begeleiding    
IB-er 1/2 Melissa Braam (di/woe/do)  
IB-er 3/4/5 Monique van der Zalm (di/woe/do)  
IB-er 6/7/8 Marije Wingelaar (ma/di/do/vrij)  
Ondersteuning 1/2/3 Wendy de Haan (ma/di/do)  
Ondersteuning 4/5/6/7 Laura Alting (di/do/vrij)  
De Ontdekkers Laura Mes (ma)  
Coördinatoren    
ICT-coördinator Gerben Donker (ma)  
Stagecoördinator, Kunst en cultuur Kim Brom  
Kunst en cultuur Suzanne van der Lelie  
Stagecoördinator Eva van Putten  
Rekenen Lily Schotvanger  
Management team    
Teamleider 1/2 Jan Broere (di)  
Teamleider 3/4/5 Gerda Versteeg (di)  
Teamleider 6/7/8 Eva van Putten (di)  
Directeur Gijs Bruijnzeels (de gehele week) (ma om de week)
Directeur Julia Weytingh (ma/di/do/vrij)  
Vakdocenten    
Gymnastiek Jan Broere (woe/do/vrij)  
Gymnastiek Gerben Donker (di/woe/do)  
Gymnastiek Tim Proost (ma/vrij)  
Spaans Olga te Lintum (di)  
Onderwijs Ondersteuning    
Conciërge Jos Koolbergen (de gehele week)  
Con/admin Patrick Aarts (ma/woe/)  
Admin/dir.ass. Angelique van Keulen (ma/di/do/vrij)  
Begeleidingsteam    
Spellingbegeleiding Mariska van Leeuwen (vrij)  
Anti-pestcoördinator Suzanne van der Lelie  
Vertrouwenspersoon Melissa Braam  
Vertrouwenspersoon Monique van der Zalm  
Vertrouwenspersoon Marije Wingelaar  
Zwangerschapsverlof    
tot de Kerstvakantie Melanie Vervoort Gülsün Gurkan

 

 

 

www.rietveldschool.nl gebruikt cookies om de website te verbeteren en te analyseren, voor social media en om ervoor te zorgen dat je relevante advertenties te zien krijgt. Als je meer wilt weten over deze cookies, klik dan hier voor ons cookie beleid. Bij akkoord geef je www.rietveldschool.nl toestemming voor het gebruik van cookies op onze website.
 Cookies NIET accepteren